• Open-Hours:10 am to 7pm
  • info@yoursite.com

З новим 2022 роком

З новим 2022 роком

Дорогі друзі!

Наближаються Новорічні Свята та Різдво, багато з нас очікують їх з радістю.

Рік, що минає, дає можливість задуматися над внеском у нашу тверезість, над тим, що кожен з нас зробив для АА і для своєї родини. Алкоголь стає туманним спогадом, до якого не маємо найменшого бажання повернутися. І це нам вдалося заробити завдяки нашим зібранням АА та довгим дискусіям після.

Роблячи свої перші кроки у тверезості, працюючи зі спонсором та обговорюючи свій досвід із іншими членами АА, ми починаємо відкривати сенс в нашій дорозі до тверезості. Отримавши це нове надбання, яке навіть складно усвідомити нам самим, ми намагаємось передати його тим, хто тільки починає до нас приходити. Перед ними, можливо, ще довга дорога. У них, можливо, менш радісні свята та спогади. Вони ще тільки на початку. Можемо бути з ними не тільки на зібраннях АА. Давайте не дозволимо, щоб самотність та страх стали для них єдиними святковими спогадами, адже цю турботу ми отримали раніше від наших приятелів з АА. Святковий день, як і кожен інший, має лише 24 години.

Свята — це часто час спогадів. Пригадуємо свої Свята дитинства, наші мрії та радість того чудового періоду життя, ніби повертаємося до цього після багатьох втрачених років, коли ми були в алкогольному небутті. Іноді кожна думка про наближення свят може викликати хвилю почуттів. Часом ми відчуваємо провину, сором та жаль за втрачений час, коли ми були наповнені п’яною неміччю та неспроможністю. Розчаруваннями від родин, коли не було нікого, хто б зміг сісти поряд з нами за святковий стіл та про щось приємне поговорити, звісно, якщо було ще куди сідати. Немало з нас пригадають самотні свята наодинці з пляшкою. Або ж у декого були свята у в’язниці, чи у притулку для безхатченків. Хтось пригадає собі свята, проведені на вулиці, де через світлі радісні вікна ми підглядали за чужим життям… Я думаю, багатьом це знайоме…

Але ми, Анонімні Алкоголіки, врятувалися завдяки отриманому від наших засновників та багатьох попередників досвіду, який вони передали безкоштовно іншим… А інші — ще іншим… і тепер наша черга та час ділитися силами, вірою та надією.Усім симпатикам руху, та приятелям АА, які знайшли своє місце у нашій Спільноті, а також ТИМ, хто таку дорогу шукає, бажаємо віднайти душевний спокій.Веселих Свят та Щасливого Нового 2022 року!

Голова Центру Обслуговування Анонімних Алкоголіків в Україні

Олена С.

авторомaa-odessa